×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۷  
true
false

بنابر اعلام مدیر کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر کتاب ” در پارک های شاهین شهر چکار کنیم؟ ” چاپ گردیده و در نشست های شهروندی و برنامه های مختلف سازمان و یا حضور در مداس شهر در میان کودکان شاهین شهری توزیع گردیده است.

بهناز رضازاده در این خصوص عنوان کرد: تا کنون ده ها عنوان کتاب و بروشور با تیراژ بالغ بر ۳۵ هزار جلد با رویکرد توسعه و بهبود فرهنگ شهروندی با موضوعاتی همچون آپارتمان نشینی ، حفظ تمیزی و نظافت شهر ، نحوه مراقبت از مبلمان شهری ، مراقبت از فضای سبز ، آموزش های شهروندی ویژه کودکان و والدین ، خودشناسی و نقش افراد در جامعه و آداب نماز و آموزه های دینی ، آشنایی با مواد مخدر و راه های پیشگیری از اعتیاد واستفاه درست از انرژی و رعایت اصول اقتصاد مقاومتی در این کمیته تدوین و به چاپ رسیده است.

وی ادامه داد: در رراستای تاثیرگذاری بیشتر در فضای مجازی نیز اقدام های خوبی صورت گرفته است و با ساخت نماهنگ و فیلم های کوتاه و انتشار در فضای مجازی سعی در جذب مخاطبان جوان در شبکه های اجتماعی نموده ایم.

طراحی و چاپ موضوعات مختلف شهروندی همچون تفکیک زباله از مبدا ، آموزش چگونگی جمع آوری زباله ها در شهر ، ترویج فرهنگ احترام متقابل و عشق ورزی به یکدیگر از طریق ابزارهای مختلف اطلاع رسانی در شهر از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط این واحد است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false