×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۳  
true
true
شهرستان شاهین‌شهر و میمه بر قله ورزش استان قرار گرفت

اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه در بین اداره‌های ورزش و جوانان استان اصفهان بیشترین فعالیت ورزشی و عملکرد را ثبت کرد.

احسان شاه‌علی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اشاره به اینکه سامانه سیما از سوی وزارت ورزش و جوانان برای ارزیابی فعالیت‌های ورزشی شهرها و شهرستان‌های کشور ایجاد شده است، گفت: شهرستان شاهین‌شهر و میمه در سال ۱۴۰۲ موفق شد تا برای اولین‌بار با پشت‌ سر گذاشتن شهر اصفهان و با ثبت رکورد ۷۶۳۸، رتبه نخستِ بیش‌ترین فعالیت ورزشی و عملکرد را در بین ۲۸ شهرستان استان اصفهان به‌دست آورد که نشان‌دهنده رشد ۸۰ درصدی است.

او ادامه داد: این رکورد شامل برگزاری مسابقه‌های ورزشی، اعزام به مسابقات، دعوتی و انتخابی تیم استان، کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، مسابقات شهرستانی، میزبانی و همچنین همایش‌ها و جشنواره‌های همگانی بوده است.

شاه‌علی یادآور شد: شهرستان شاهین‌شهر و میمه با ۸۰۰ اختلاف نسبت به شهر اصفهان این رتبه را به دست آورده است در حالی‌ که این اختلاف در سال گذشته، عدد ۹۰ را نشان می‌داد. ضمن اینکه درصدِ ورزشکاران سازمان‌یافته و بیمه‌شده شهرستان شاهین‌شهر و میمه نیز نسبت به جمعیت کل شهرستان ۸ درصد است که نشان می‌دهد این شهرستان به‌ طور هم‌زمان در همه موارد بهترین رتبه را به‌دست آورده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین‌شهر و میمه بیان کرد: البته باید اشاره کرد که شهرستان شاهین‌شهر و میمه همواره شیب پیشرفت در ورزش را داشته است، ولی در سال ۱۴۰۲ موفق شد تا از شهر اصفهان نیز سبقت بگیرد. این موضوع با همت هیأت‌های ورزشی و ورزشکاران و همراه با تعامل و وحدت بین نهادهای مختلف از جمله فرمانداری، دفتر نماینده مجلس و به‌ ویژه شورای اسلامی، شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین‌شهر رخ داد.

او اضافه کرد: امیدورایم این شیوه را در آینده نیز توسعه و ادامه دهیم تا اتفاقات بهتری برای شاهین‌شهر رخ دهد. البته باید اشاره کرد که این افتخار در حالی نصیب این شهرستان شد که شاهین‌شهر فاقد برخی زیرساخت‌های حوزه ورزش مانند استخر است و چمن مصنوعی با ابعاد بزرگ نیز اواخر سال گذشته به حوزه ورزش این شهرستان افزوده شد. درواقع اداره ورزش و جوانان جزو اداره‌های محروم در استان است، ولی با تعامل و وحدت بین دستگاه‌ها، شاهین‌شهر به این جایگاه رسیده است.

انتهای پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false