×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۸ اسفند - ۱۴۰۲  
true
true
برترین های المپیاد ورزشی دانش آموزی گل های انقلاب معرفی شدند

المپیاد ورزشی دانش آموزی گل های انقلاب با حضور ۶۱۹ دانش آموز در پنج رشته ورزشی والیبال ، فوتسال ، بسکتبال ، هندبال و دوصحرانوردی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد. این المپیاد با همکاری مدیریت آموزش و پروش شاهین شهر و سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از اواسط اسفندماه آغاز شد

 

مسابقات به طور رسمی در سالنهای ورزشی شاهین شهربا همکاری داوران ورزشی شاهین شهر در ۴ ماه برگزار گردید که تیمهای برتر  ورزشی هر رشته  پس از قرار گرفتن در جدول های مسابقات ومسابقه دادن با همدیگر مشخص گردیدند و در بخش آقایان و بانوان به صورت جداگانه در برنامه های مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند..

مهرداد مختاری رییس شورای اسلامی شاهین شهر در مراسم تجلیل از بانوان برتر رشته های ورزشی اعلام کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری شاهین شهر در راستای ارتقای سلامت شهروندان و ایجاد نشاط اجتماعی در شهر از توسعه اماکن ورزشی و ترویج فرهنگ ورزش در میان شهروندان را در دستور کار خود قرار داده اند و خواهان استفاده بهینه از این اماکن و استفاده شهروندان از فضای موجود هستیم.

علی فتحی عضو شورای اسلامی شهر نیز همزمان با معرفی تیم های برتر آقایان با تاکید بر تداوم و لزوم ورزش برای داشتن جامعه ای سالم و تاثیر آن بر توسعه همه جانبه شهر عنوان کرد: اخلاق از مهم ترین بخش های ورزش است که باید اولویت اول ورزشکاران باشد.

اجرای حرکات ورزشی و اجرای موسیقی از دیگر بخش های این برنامه ها بود.

 

مسابقات آقایان

رشته ورزشی والیبال

۱: تیم امام خمینی   مدال طلا    ۲: تیم  غدیر   مدال نقره    ۳:تیم  استاد شهریار مدال برنز

رشته ورزشی فوتسال

۱:تیم   شهید چمران  مدال طلا    ۲:تیم   نواب صفوی مدال نقره   ۳:تیم  غدیر مدال  برنز

رشته ورزشی هندبال

۱: تیم نواب صفوی مدال طلا    ۲:تیم غدیر مدال نقره    ۳:تیم امام خمینی مدال برنز

رشته ورزشی دو صحرانوردی

۱:ماهان یوسف وندی  مدال طلا    ۲:حسین خودسیانی  مدال نقره   ۳:صادق طالبیان مدال برنز

رشته ورزشی بسکتبال

تیم غدیر مدال طلا     ۲:تیم شهید چمران مدال  نقره      ۳: تیم امام خمینی   مدال برنز

 

مسابقات بانوان

رشته ورزشی هندبال

۱:تیم برکت   مدال طلا    ۲:تیم بحرالعلوم  مدال نقره    ۳:تیم بیست ودو بهمن   مدال برنز

رشته ورزشی والیبال

۱:تیم طلوع  مدال طلا   ۲:تیم حضرت مریم مدال  نقره  ۳: تیم انصاری  مدال برنز

رشته ورزشی بسکتبال

۱:تیم گلدیس مدال طلا   ۲:تیم طلوع مدال  نقره  ۳:تیم بحرالعلوم  مدال برنز

رشته ورزشی فوتسال

۱:تیم دکتر انصاری    مدال طلا   ۲:تیم حضرت مریم   مدال نقره   ۳: تیم مشاهیر    مدال برنز

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false